[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamație admin TobiAcab
Author : tibex, Category : Reclamaţii Admini, 6 Replyes, 101 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
2
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.01[w]
12-12-2023, 12:29 AM (This post was last modified: 12-12-2023, 12:41 AM by tibex.)
#1
Numele Vostru - t1bex
Ip-ul vostru - -
Numele Adminului - TobiAcab
Data & Ora - 11.12.2023, 23:20
Motivul - codat pe server și nu știe să dea ban
Dovezi - You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Codatul își schimba numele de fiecare dată și adminul nu e în stare să-l baneze. L-am făcut ”prosst” și-mi dă gag 10 minute. Ok, dă-mi, dar măcar dă-i ban codatului. Am ajuns eu să stau spec să fac demo și să verific playerii? Ce fel de admin e ăsta? Îmi zice că are nevoie de dovadă. De 30 de minute joacă ăla cu cod și nici acum nu are dovadă. Ce naiba e asta?

Edit: M-a banat fără niciun motiv trecând la reason: ”nesimtitule”. Regulamentul spune că nu ai voie să scrii astfel de motive: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Admin mai incompetent nu am văzut niciodată și vorbesc foarte serios. Totuși hai să nu judec că poate omul are probleme necesitând terapie, nu știu ce să zic.
Incepator
 
1
POSTS
0
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.01[w]
12-12-2023, 12:33 AM (This post was last modified: 12-12-2023, 12:35 AM by TobiAcab.)
#2
M AI STRESAT MAXIM  NU AM APUCAT SA FAC NIMIC , ALT RASPUNS NU AM SA ITI DAU  DIN PARTEA MEA SA NU TE MAI VAD PE SV , O SEARA BUNA

P.S : AM ADMINUL DE PUTIN TIMP SI NU AM MAI FOST ADMIN DINAINTE SA TE NASTI TU , FA CERERE DE ADMIN SA POTI JUCA LINISTIT  =)) ESTI PREA STRESANT , DATA VIITOARE DIN PARTEA MEA POATE O SA AI BAN PT CA ESTI NESIMTIT
Moderator
     
577
POSTS
452
THREADS
190
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.15[w]

Suit Member
12-12-2023, 01:10 AM
#3
este greu sa banezi un jucator care isi schimba numele intruna, desi nu ar fi trebuit sa iti vorbeasca asa, poate si tu ai gresit si ai exagerat. si cum zice el, poate mai scartaie la administrare, il are de azi, insa nu o sa il sanctionez. ne cerem scuze pentru discomfortul creat. ar fi trb sa il baneze de pe ip!
Mihai nu face flotari, el le cumpara gata facute!
Mihai s-a nascut intr-o cabana construita de el.
Mihai a omorat 50 de teroristi din 2 gloante.Primul a fost de avertizare.
Mihai poate sa isi faca poze cu telefonul fix.
Mihai a raspuns la un apel pierdut.
Singura femeie care si-a permis sa faca glume despre Mihai a fost Elodia, de aia nu mai este.
Cand Mihai iti arata degetul nu o face ca sa te injure... doar iti arata cate secunde mai ai de trait!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Incepator
 
2
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.01[w]
12-12-2023, 01:18 AM (This post was last modified: 12-12-2023, 01:21 AM by tibex.)
#4
L-am întrebat de mai multe ori dacă știe să baneze un jucător și a răspuns că da, știe. Cum e posibil ca un codat să joace minute bune, poate chiar ore (eu când am intrat, codatul juca liniștit). Am scris “status” în consolă, i-am copiat steamID-ul și i-am scris adminului pe u@. Nu înțeleg ce i-a luat atâta timp să-l baneze în condițiile în care eu i-am făcut demo de 2 runde.

Dacă nu-l sancționezi pentru incompetență, măcar sancționează-l cum scrie în regulament. Se presupune că l-a citit, nu? Mai și zice că a fost admin dinainte să mă nasc eu.

Eu oricum m-am rupt total de comunitatea asta. Iar trebuie să caut server unde pot oferi liniștit și cu inima deschisă unor playeri CS-ul pe Steam.
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
12-12-2023, 01:56 AM
#5
O tot ții cu oferitul pe steam , "faptele bune" făcute cu "inima deschisa" se fac în liniște, și o sa fii răsplătit,  crezi ca dacă ne tot spui si aici , si pe chat ,ca tu abia aștepți sa oferi jocul degeaba pe steam , sa ajuti financiar ,ti se va lua partea și te slavim ? Vorbe ca am vrut , ca o sa fie , n o sa fie , le spune toată lumea , fa fapte dacă tot.  Adminul e nou , de data asta a fost iertat , data viitoare o sa îl penalizam , fiecare am început de undeva,  fii sigur ca nu o sa fim asa indulgenți la eventualele greșeli pe care le va face .

Iar tu , admine în cauza , mai maturizează te puțin,  pe profilul tău scrie ca ai 26 de ani , asa ma purtam eu la 15 , câțiva dintre noi ne străduim pe cât putem sa punem serverul pe picioare cat de cât iar pe tine te doare undeva din câte vad de playeri , din partea ta sa nici nu mai între pe server , normal ca omul era stresat și "stresant" pentru ca x avea cod , la fel m as enerva și eu dacă nu pot sa joc de un codat și ție îți trebuie o jumătate de ora sa îl banezi când se vede clar ca are cod , după cum spune reclamația. 

Deci tibex,  ai făcut câteva screenuri/demo , ai venit pe forum , ca de aia e făcut,  pentru soluționarea problemelor , mergi și pune niște bani pe card sa iei niște gift uri pentru steam , și pe când te întorci se rezolva treaba , iar tobi,  învață să te comporți,  învață să fii admin , învață comenzile , dacă nu știi,  sa ti rezolvi problemele și disputele singur , calm , oferă respect ca să primești respect , altfel nu te vad prea mult printre noi daca o ții tot asa .
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Moderator
     
577
POSTS
452
THREADS
190
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.15[w]

Suit Member
12-12-2023, 01:57 AM (This post was last modified: 12-13-2023, 07:55 AM by Dey..)
#6
(12-12-2023, 01:18 AM)tibex Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.L-am întrebat de mai multe ori dacă știe să baneze un jucător și a răspuns că da, știe. Cum e posibil ca un codat să joace minute bune, poate chiar ore (eu când am intrat, codatul juca liniștit). Am scris “status” în consolă, i-am copiat steamID-ul și i-am scris adminului pe u@. Nu înțeleg ce i-a luat atâta timp să-l baneze în condițiile în care eu i-am făcut demo de 2 runde.

Dacă nu-l sancționezi pentru incompetență, măcar sancționează-l cum scrie în regulament. Se presupune că l-a citit, nu? Mai și zice că a fost admin dinainte să mă nasc eu.

Eu oricum m-am rupt total de comunitatea asta. Iar trebuie să caut server unde pot oferi liniștit și cu inima deschisă unor playeri CS-ul pe Steam.
imi cer scuze pentru disconfort, am discutat cu el, la a doua abatere va fi  sanctionat, speram sa fie mai atent.
Mihai nu face flotari, el le cumpara gata facute!
Mihai s-a nascut intr-o cabana construita de el.
Mihai a omorat 50 de teroristi din 2 gloante.Primul a fost de avertizare.
Mihai poate sa isi faca poze cu telefonul fix.
Mihai a raspuns la un apel pierdut.
Singura femeie care si-a permis sa faca glume despre Mihai a fost Elodia, de aia nu mai este.
Cand Mihai iti arata degetul nu o face ca sa te injure... doar iti arata cate secunde mai ai de trait!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Moderator
     
577
POSTS
452
THREADS
190
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.15[w]

Suit Member
12-13-2023, 12:51 AM (This post was last modified: 12-13-2023, 07:55 AM by Dey..)
#7
In urma discutiilor avute, i se va lua adminul si ramane cu helper. T/C
Mihai nu face flotari, el le cumpara gata facute!
Mihai s-a nascut intr-o cabana construita de el.
Mihai a omorat 50 de teroristi din 2 gloante.Primul a fost de avertizare.
Mihai poate sa isi faca poze cu telefonul fix.
Mihai a raspuns la un apel pierdut.
Singura femeie care si-a permis sa faca glume despre Mihai a fost Elodia, de aia nu mai este.
Cand Mihai iti arata degetul nu o face ca sa te injure... doar iti arata cate secunde mai ai de trait!
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: