[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Becali a TURBAT la revenirea pe Ghencea!
Author : B2k., Category : Ştiri, 0 Replyes, 484 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Banned
40
POSTS
32
THREADS
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
06-28-2012, 03:15 AM
#1
O surpriza neplacuta i-a stricat seara!

Steaua 2-1 Astra / Steaua a castigat meciul cu Astra si e la 3 puncte de Dinamo. Ghencea s-a umplut insa Gigi a avut parte de o mare dezamagire cand a ajuns la stadion.

Gigi Becali a dezvaluit ca meciul cu Astra i-a adus un profit important din vanzarea de bilete - in ciuda faptului ca trebuie sa plateasca o chirie imensa de 25.000 de euro, Becali nu se poate plange ca a pierdut la revenirea in Ghencea

"Ma asteptam sa vina atata lume la stadion, 22.000 e ceva, nu? E diferenta intre Steaua si restul echipelor. 22.000 este cat adunau Dinamo si Rapid in 5 etape. Am incasat cam 100.000 de euro din bilete, banii se scot, dar nu ma intereseaza nimic acum. Am ajuns sa fiu atat de fericit cand castiga Steaua...niciodata nu eram asa fericit cand castiga Steaua", a spus Gigi Becali la Sport.ro

Totusi, revenirea in Ghencea i-a provocat o surpriza foarte neplacuta - la 10 luni de la ultimul meci al Stelei acasa, tabela in care Gigi Becali a investit nu mai putin de 800.000 de euro are mari probleme! Cei 22.000 de fani care au fost la meci au putut sa vada doua dungi mari si negre! Astfel, vizionarea reluarilor de la goluri a fost afectata iar Gigi Becali va fi nevoit sa investeasca in reparatie.


Forum Jump: