[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Ban List CoNNecteD
Author : CoNNecteD, Category : Ban list, 72 Replyes, 9712 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2 Guest(s)
Junior
         
114
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.92[w]
01-13-2018, 04:50 PM
#61
CoNNecteD

Orao

46.217.162.54

amx_addban permanent

no.ss+wall
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
         
114
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.92[w]
01-13-2018, 10:12 PM
#62
CoNNecteD

_D3ViTo_

178.222.8.161

amx_addban permanent

no.ss+wall
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
         
114
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.92[w]
01-13-2018, 10:18 PM
#63
CoNNecteD

AlexXFE

31.5.215.128

amx_addban permanent

no.ss + wall
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
         
114
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.92[w]
01-14-2018, 02:27 PM
#64
CoNNecteD

adrenalina

178.175.69.93

amx_addban permanent

no.ss+wall
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
         
114
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.92[w]
01-15-2018, 02:15 AM (This post was last modified: 01-15-2018, 04:29 PM by CoNNecteD.)
#65
CoNNecteD
Elena
95.180.194.2
amx_addban permanent
no.ss+wall

Aleksandr
151.237.63.141
amx_addban permanent
no.ss+wall

Colo
85.204.190.103
amx_addban permanent
no.ss+wall

Nub02
86.127.84.194
amx_addban permanent
no.ss+wall

White Wizard
81.7.77.13
axm_addban permanent
no.ss+no.wg=aim+wall
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
01-15-2018, 08:13 AM (This post was last modified: 01-15-2018, 08:22 AM by SeNzOr.)
#66
Citez:
"Rugamintea este sa postati banurile in modul urmator:
1. Cate un reply pe fiecare zi.
2. Pentru ziua in curs dat edit la topic. " 
Ți am mai spus asta , dacă nu faci cum trebuie de acum înainte , nu o să fie bine , nu mori dacă dai un edit în loc de post nou .
Dovezi pentru banuri ? La tine toți nu ți au dat ss , eu am fost de față când ai banat și pentru aim , și când ai banat fără să faci poze , ceva nu miroase bine , banezi cum vreau mușchii tăi ?
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
         
114
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.92[w]
01-15-2018, 12:47 PM
#67
(01-15-2018, 08:13 AM)SeNzOr Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Citez:
"Rugamintea este sa postati banurile in modul urmator:
1. Cate un reply pe fiecare zi.
2. Pentru ziua in curs dat edit la topic. " 
Ți am mai spus asta , dacă nu faci cum trebuie de acum înainte , nu o să fie bine , nu mori dacă dai un edit în loc de post nou .
Dovezi pentru banuri ? La tine toți nu ți au dat ss , eu am fost de față când ai banat și pentru aim , și când ai banat fără să faci poze , ceva nu miroase bine , banezi cum vreau mușchii tăi ?

1/2. Scz , asa o sa fac de acum inainte .

Citez " ti s-au ars ceva senzori " - vb unui player de pe server ::)) . Majoritatea nu mi-au dat poze , 1 singura persoana mi-a dat poze si l-am intrebat pe Dey daca-i dau eu unban sau se ocupa el de treaba aceasta .  Pana acum , cred ca nu am avut plangeri de la playeri ca le-am dat ban pe nederept . Nu sunt un admin perfect ( sunt chiar departe de asa ceva ) , incerc sa reinvat regulile . Am admin pe acest server de aproximativ 2-3 saptamani .

Ps : Mi-ar place sa te pe tine si pe restul adminilor mai mult timp pe servere sa va ocupati de ele , sa dati ban .

O saptamana faina in continuare ! :D
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fantastic! este șeful meu
         
5,199
POSTS
1,743
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.61[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
01-15-2018, 02:38 PM
#68
Presupun că o să iau warn , dar mi l asum .

Să mă vezi pe mine mai mult pe server ? Stai puțin prietene , nu cred că eu nu mă ocup , și de server , și de forum , tu intri pe server și te joci , eu stau mai mult spec și administrez jocul , tu mereu te joci , și îmi scoți mie ochii ? Ai grijă Connected că iar greșești și deja o dai aiurea , să nu uităm cum e situația cu adevărat și care pe care e. Restul detaliilor o să le vezi în reclamația pe care ai primit o , ar fii bine să treci și pe acolo .
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
         
114
POSTS
6
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.92[w]
01-15-2018, 04:04 PM
#69
(01-15-2018, 02:38 PM)SeNzOr Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Presupun că o să iau warn , dar mi l asum .

Să mă vezi pe mine mai mult pe server ? Stai puțin prietene , nu cred că eu nu mă ocup , și de server , și de forum , tu intri pe server și te joci , eu stau mai mult spec și administrez jocul , tu mereu te joci , și îmi scoți mie ochii ? Ai grijă Connected că iar greșești și deja o dai aiurea , să nu uităm cum e situația cu adevărat și care pe care e. Restul detaliilor o să le vezi în reclamația pe care ai primit o , ar fii bine să treci și pe acolo .

Din cate stiu am cam raspuns la reclamatiile pertinente de pe forum adresate mie .

Pai sincer eu de aceea intru in principal , sa ma joc . iar daca vad un codat sau imi zice mai multa lume ca este un codat ma pun el si ma uit 1-2-3 ture sa vad daca are sau nu ceva .

Sincer nu am cerut adminul acesta sa fac abuz sau sa ma stie lumea de frica pe server . Daca ar fii serverul fara codati as putea sa stau linistit fara sa detin adminul .

Ps:  Chiar daca sunt pe locul 1 pe xmas nu m-am inscris la concurs , nu vreau un grad in plus . Asta ca sa-ti faci inca o data o idee ca nu vreau mai multa " putere  " pe server :D .

PPS : Nu era vorba de tine in mod special cu statul pe server si adminat . Idee e ca e nevoie de mai multi admini care sa fie online si in intervalul 10-17 .

O zi fana si mult spor !
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
STARBOY
       
1,714
POSTS
1,354
THREADS
650
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 1.64[w]

8YDrunk Member1K
01-15-2018, 08:18 PM
#70
Hai ca ma bag si eu putin in discutie si cu asta sper sa incheiem.

Connected: Senzor are admin pe server de aproximativ 1 saptamana , iar in acest timp a reusit sa ofere mai mult ajutor server-ului prin administrare decat ai reusit tu sa realizezi in tot timpul in care tu ai avut/ai admin , ca nici acum nu stiu exact daca mai ai admin sau nu.
De fiecare data cand eram pe server cu tine , aici ma refer doar noi doi , eu ma ocupam de tot , tu erai ca si un player , te jucai , iar cand suspectai pe cineva scriai u@ "Cred ca cutarica are wall/aim".

Cam atat am avut de impartasit , ah , si daca mai vad pe aici discutii si nu vad banlist iti inchid banlist-ul.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: