[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Renuntam la Counter Strike 1.6 incepand cu 2013 ?
Author : Excelles, Category : Stiri, 2 Replyes, 1727 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
81
POSTS
29
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
06-10-2013, 04:51 PM (This post was last modified: 06-10-2013, 04:55 PM by Excelles.)
#1
Este o problema care ma framanta de ceva timp ... renuntam la CS 1.6 incepand cu 2013 ?
Tot ce se intampla odata cu trecerea timpului ma face sa cred ca si VALVE are intentia sa ne faca sa renuntam la CS 1.6 ...
Pana si marile echipe de Counter Strike 1.6 precum SK sau FNATIC au trecut deja la CS:GO.
PGL renunta la CS 1.6 , acesta fiind ultimul sezon , etc ...

Am pus un filmulet mai jos cu o mica parte din ce a insemnat CS 1.6 pentru noi toti



Ce o sa facem pana la urma ? O sa ne jucam CS:GO ? O sa facem tranzitia la acest joc obligati de imprejurari ? Poate ca si voi va amintiti cum a fost trecerea de la CS 1.5 la 1.6 cand multi nu vroiau asta ...

Dar acuma vorbim de alt joc! CS:GO mi se pare o mare porcarie, se pierde notiunea de Counter Strike si simt ca ne intoarcem la QUAKE 3.

Uitati-va mai jos cum arata faimosul "desert eagle" , zici ca joci cu bricheta ... si sa nu mai zic de primul om care moare ... "OM" , cica ... OM , mie mi se pare ca a aruncat unu o carpa pe geam ...



E destul de clara treaba , dintr-un joc care a facut istorie o sa ramanem cu o amintire placuta si atat ...

Eu unul mi-am cumparat CS:GO si am sa-l incerc sa-l joc deocamdata cu un "carlig pe nas" pana cand nu va avea acelasi gameplay ca CS 1.6 si imi este greu ca se va intampla asta prea curand ...

Oricum sunt si alte jocuri care merita atentia noastra , eu am ramas placut impresionat de CRYSIS 3 .
Am pus mai jos un trailer care merita vizionat cap coada . Uitati-va in special la minutul 4:50 , eu am crezut ca nu e adevarat ce vad :)



Voi ce ziceti ? Vreau sa stiu si parerile voastre.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
TURBO GUM
         
1,629
POSTS
329
THREADS
240
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 2.31[w]

1K
06-16-2013, 03:28 PM
#2
Mda deja ma intreb ce avion trebuie sa ai sub birou ca sa joci Crysis 3
Im Back BITCH
It's time to cook
Incepator
 
81
POSTS
29
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
06-16-2013, 08:07 PM (This post was last modified: 06-16-2013, 08:12 PM by Excelles.)
#3
Probabil un MIG-32,cu un procesor Intel Core i7 3770K 3.5 GHz,o placa video NVIDIA GTX 580(ca costa vreo 399 de lire sterline si 2000 lei) si cam atat.
Uite aici mai exact MIG-32'ul de care vorbeam:
Specificaţii high performance:
• Windows Vista, Windows 7 sau Windows 8
• cea mai recentă placă video compatibilă DirectX 11
• cel mai recent CPU Quad Core
• 8GB memorie RAM
• Exemplul 1 (Nvidia/Intel):
- NVidia GTX 680
- Intel Core i7-2600k
• Exemplul 2 (AMD):
- AMD Radeon HD7970
- AMD Bulldozer FX4150
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: