LOGO
Username Icons
100$
Username Effects
150$
Username Change
300$
Profile Cover
250$
Userbar Hue
100$
Change Username Color
1000$
Spotify listening status
150$
Arcade access
400$
Reputation power
500$
Warn Remover ( -1 )
5000$
Customize your MyBB profile with our shop’s options! Choose from username changes, colors, and profile covers and more others to enhance your forum identity.
Go to shop
CSGO.WTFCS.COM
Connect
CS.WTFCS.COM
Connect
XMAS.WTFCS.COM
Connect
PB.WTFCS.COM
Connect
DR.WTFCS.COM
Connect
WAR.WTFCS.COM
Connect
WAR1.WTFCS.COM
Connect
www.Game-State.com
SAMP
Connect
www.Game-State.com
MINECRAFT
Connect
Hello There, Guest!
If you encounter issues with quick login, use the link below for direct access.
Open Log In ( Directly page )
×
Register
Show Serverlist
ChatBox
345
REZOLVAT Reclatie player
Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
#1
Nick: wTF* Giacomo + VIP pe sv 
Dovada: nu am dovADA daca se doreste sa se verifice chat intre orele 17:52 18:00 ..
Motivul: comentarii de fiecare data la mine,,ca nu mi fac trb bine etc ,,,ca De ce nu dau ban mai repede .....i am zis ca trebuie sa prind 3 faze clare in demo....i am zis ca ma inavat sava ... l a jignit si pe sava,dar el  nu fiind de fata pe sv ..eu pana akum garantez si stiu ca st printre primi adminii care isi fac trb ..
IP: 109.99.35.240
#2
1. Comentarii am avut si eu asupra ta, fiind intrat cu alt nick iar aroganta ta nu imi place. Nu esti mai presus nimanui, din contra trebuie sa fi la dispozitia playerilor ca de aia esti admin.
2. Daca cele 3 faze de care ziceti voi tin 10 runde, n-ati facut nimic. Un admin bun nu are nevoie decat de o singura faza buna! In ritmul asta pana dai ban se goleste serverul.
3. M-am tot uitat in log-uri si nu am vazut nici o jignire, asa ca data viitoare cand mai acuzi pe cineva poti sa vi foarte usor cu o dovada. Poti sa postezi demo-ul in care urmareai fazele tale, ori screenshot la consola!
4. Lasa-ne pe noi sa decidem care sunt "primii admini" care isi fac treaba.

In alta ordine de idei mi se pare aberant ca tu un admin, sa vi cu o reclamatie fata de un VIP si sa nu ne prezinti nici o dovada. Te rog pe viitor sa nu se mai intample, nu imi place circul asta ieftin.

Bafta, t.c

Later edit: Mi-am adus aminte. Azi ii cereai lui triggerboot wg pe server, bag de seama ca nu treci prea des prin topicul asta: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Sa nu se mai intample !
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)