[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Gest urât al lui Ronaldo la adresa portarului lui Torino,
Author : Giacomo, Category : Ştiri, 0 Replyes, 523 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Staff Ts3
 
344
POSTS
104
THREADS
20
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 3.44[w]
12-16-2018, 02:06 PM
#1
You are not allowed to view links. Register or Login to view.

Cristiano Ronaldo e aspru criticat în Italia, după modul în care s-a bucurat după golul înscris în partida cu Torino. Portughezul a intrat cu pieptul în goalkeeperul gazdelor.

Ronaldo a înscris golul cu numărul 5000 al lui Juve, în toată istoria sa,  chiar în Derby della Mole, scor 1-0 pentru "Bătrâna Doamnă". După penaltyul executat, lusitanul s-a dus cu pieptul în faţă lovindu-l uşor pe Ichazo, portarul rivalei din oraş. Arbitrul a sesizat şi i-a acordat galben lui CR7, considerând că a provocat.

 

"A fost un meci bun, pe un teren greu. Am marcat golul cu numărul 5000 pentru Juventus? Mă bucur, dar meritul e al întregii echipe. Ne-am creat mai multe ocazii şi meritam să învingem. Ichazo? A apărat bine, dar am tras tare la penalty şi am înscris. Acesta e singurul lucru care contează", a spus Ronaldo după meci.

Modul ostentativ în care s-a bucurat după gol l-a deranjat şi pe Mario Balotelli, atacantul lui Nice, care e de părere că, în măsura în care el ar fi fost implicat într-o astfel de secvenţă, ar fi fost stigmatizat de toţi.

"Dacă aş fi făcut eu aşa ceva, ciaaaaoooo", a scris vârful pe o reţea de socializare.
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Messages In This Thread
Gest urât al lui Ronaldo la adresa portarului lui Torino, - by Giacomo - 12-16-2018, 02:06 PM

Forum Jump: