[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Sugestii/Propuneri
Author : BlueSkiLz, Category : Discuţii/Sugestii Server, 0 Replyes, 759 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
15
POSTS
8
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0.5[w]
01-03-2018, 11:03 PM (This post was last modified: 01-03-2018, 11:11 PM by BlueSkiLz.)
#1
Salut tuturor , vreau sa fac cateva propuneri/sugestii care zic eu ca vor ajuta serverul:
1)Schimbarea sistemului de gag actual cu un GaG-Manager , deoarece ajuta adminii mai mult si are si un automute care face ca treaba aceasta de a da gag sa nu mai existe daca acele cuvinte vulgare sunt adaugate in acel automute.txt si in + ca are un aspect mai frumos si colorat.
2)Modificarea adminchat cu unul care arata colorat say_team@ ,deoarece este greu sa deosebesti care sunt mesaje de pe chat si care sunt pentru admini.
3)Adaugarea unui rang_admin_chat pe server , deoarece va arata in paranteze gradul membrului staff.Acest plugin zic eu ca ajuta foarte mult sa deosebesti playerii de admini pentru ca unii se dau drept admini si ameninta playerii cu ban/gag/kick/etc..Asa v-a arata in paranteza daca acel player are sau nu grad.
4)Admin check ( vede adminii prin comanda /admins , /who , admins , etc..) acest plugin trebuie neaparat adaugat pentru ca playerii care nu prea stiu cs 1.6 si cauta admini scriu in chat aceste comenzi deoarece nu stiu amx_who ( in consola )
5)Un plugin no_team_flash ar fi bun deoarece sunt niste "copii" pe server care dau aiurea flash-ul si chiar si intentionat cateodata.
6)Sa fie adaugate mapele de xmas in amx_mapmenu ca sa nu trebuiasca sa mai stai sa pui jocul in bara pentru a te uita la mape , asa cu o singura comanda vezi toate mapele si alegi mapa dorita.
7)Si un admincmd colorat, deoarece ar ajuta mult la aspec si la evidentierea comenzilor fata chat/mesaje din chat.

P.S: Acestea au fost doar niste "sugestii/pareri" personale care chiar cred ca ar revolutiona serverul si ar da un aspect frumos si incitant atat playerilor cat si membrilor staff..
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: