[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie prozaK :3
Author : Ninu, Category : Reclamaţii Admini, 4 Replyes, 895 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
6
POSTS
3
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.13[w]
01-01-2021, 08:25 PM
#1
Va salut.
fac o raclamatie impotriva adminului  prozaK :3 deoarece foloseste cuvinte obscene, schimba mapa fara vot si foloseste comenzi pe admini

[AmX_SS] S-a facut poza jucatorului "Ninu" de admin "prozaK :3" (12.30.2020 - 18:06:45) [AmX_SS]

[AmX_SS] S-a facut poza jucatorului "Ninu" de admin "prozaK :3" (12.30.2020 - 18:06:46) [AmX_SS]

[AmX_SS] S-a facut poza jucatorului "Ninu" de admin "prozaK :3" (12.30.2020 - 18:06:47) [AmX_SS]

[AmX_SS] Un admin ti-a facut poze, acestea le gasesti in directorul cstrike si numele lor este relevant cu harta ce ruleaza in 

[WtfCs] Recrutam Admini.Detalii pe You are not allowed to view links. Register or Login to view. sectiunea Anunturi Server.

prozaK :3 killed Ninu with glock18

Scoring will not start until both teams have players

Scoring will not start until both teams have players
prozaK :3 :  ai 3 min
(ALL) Ninu :   nu ai voie comenzi admin pe admin
prozaK :3 :  da
prozaK :3 :  ai 3 min
prozaK :3 :  sa dai pozele
[WtfCs] Pentru a schimba harta folositi comanda: rtv in chat.
*** .[sKy^Le]'doWn*illegal killed prozaK :3 with a headshot from deagle ***
(ALL) Ninu :   nu ai voie comenzi admin pe admin
prozaK :3 :  tu da pozele
prozaK :3 :  si taci
*SPEC* prozaK :3 :  astept pozele..

Welcome to Xmas.WtfCs.Com # Christmas Mod
*SPEC* prozaK :3 :  trece timpu
 amx_say You are not allowed to view links. Register or Login to view.
(ALL) Ninu :   You are not allowed to view links. Register or Login to view.
*SPEC* prozaK :3 :  azi
*SPEC* prozaK :3 :  coae
Incepator
 
17
POSTS
3
THREADS
20
REPUTATION
Female
Sex

WtfCs Coins: 0.24[w]
01-02-2021, 08:39 PM
#2
I. Scumpul meu Ninu, dat fiind faptul ca si tu (m-ai mutat de la o echipa la alta fara a da check la consola sa vezi daca sunt admin sau nu si oricum, si daca as face parte din categoria playerilor, nu stiu de unde ar fi tupeul sa ma muti ca pe o jucarie, dar am iertat-o, ti-ai cerut scuze si am decis sa nu vorbesc cu niciun fondator deoarece nu intram aici sa facem scandal, ci sa fim colegi, ca si asa suntem putini si trebuie sa ne ajutam unul pe altul). Dovada You are not allowed to view links. Register or Login to view. , in caz ca cineva e sceptic! (Totusi, rog pe aceasta cale sa nu i se faca nimic, i-am acceptat scuzele, deci nu doresc sa se impuna nicio masura disciplinara).

II. Prozak. Dragutul meu, eu te-am recomandat lui Dey si i-am spus ca am stat, am vorbit cu tine si ca mi-ai parut un baiat ok. Avand in vedere ca suntem in lipsa de admini, cat si de playeri, era de bun augur sa facem un staff cat mai stufos, in caz ca cineva are nevoie sau apare vreun codat care are chef sa fie Grinch-ul sarbatorilor noastre, il "executi". In schimb, comenzile pe admin sunt strict interzise (asta-i suna si lui Ninu pe viitor) si limbajul acesta si comportamentul conferit mai sus (daca log-urile sunt corecte), nu denota decat ca nu ai inteles ca adminatul nu e despre putere si despre "a fi cu nasul pe sus", e un grad, nu o putere, ai functii de a ghida pe altii, nu de a fi superior, si nu, nu asa se face dragul meu, daca citeai regulamentul calumea, vedeai ca, nu doar comenzile, cat si jignirile, certurile si atacurile intre admin sunt strict interzise pe server. Il vedeai pe Ninu suspect, faceai un demo, dadeai fondatorilor in privat sau ii faceai o reclamatie.

Din pacate dupa cele vazute spun Pro avertisment Prozak pentru faptele de mai sus, sa speram c-a inteles ceva si ca nu mai repeta faptele si ca fiecare merita a-2-a sansa. An nou fericit, numai bine!
Incepator
 
6
POSTS
3
THREADS
40
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.13[w]
01-03-2021, 12:54 AM
#3
Draga mea Saffiri , da e adevarat ca nu am verificat daca esti admin, mi-am cerut scuze in secunda urmatoare dar te-am mutat pentru ca in echipa adversa era un singur player si juca foarte slab ,ma gandeam sa nu iasa afara de pe sv ca sunt multi care ies cand nu fac fata.
 Lui prozak chiar daca i-am zis ca sunt admin nu a contat iar vocabularul folosit lasa de dorit.


 PS nu stiam ca sunt admini fara Steam, dar imi asum greseala ca te-am mutat fara sa verific.
Incepator
 
17
POSTS
3
THREADS
20
REPUTATION
Female
Sex

WtfCs Coins: 0.24[w]
01-03-2021, 02:50 AM
#4
Dupa cum am zis, fara sa mai fac alt off, ai cerut scuze si am cerut expres sa nu ti se faca vreun rau, deoarece e dorinta mea si stiu ca n-ai facut-o cu intentie, doar voiam sa egalizez fortele si sa-l apar putin pe Vladut, din pacate a gresit si cel putin un avertisment ar merita, sanatate, numai bine!
Fondator WtfCs
             
5,979
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 18.99[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
01-03-2021, 12:57 PM
#5
Ma indoiesc ca o sa apara si @nwch. pe aici sa isi spuna punctul de vedere. Are ceva timp de cand nu a mai intrat pe forum ( Last Visit: 09.12.2020, 22:13 ) . Ca idee, la urmatoarea abatere are remove. Restul discutiilor de mai sus nu le mai iau in seama, vad ca v-ati inteles intre voi pana la urma.

P.S: daca il vedeti pe @nwch. ( "prozaK :3" ) pe server, sa ii spuneti voi ca mai avem si forum care trebuie vizitat.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: