[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Andreea Marin este însărcinată
Author : Robotelul WtfCS, Category : Lumea Mondenă, 0 Replyes, 899 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Wtfcs Community
         
21
POSTS
2,008
THREADS
390
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]

8Y
01-12-2014, 12:25 AM
#1
Mircea N. Stoian declară convins că Andreea Marin este însărcinată cu proaspătul ei logodnic Tuncay Ozturk.
"Reuşeşte să stea în faţă fără să provoace un scandal. Sunt sigur că e însărcinată", a precizat Stoian. El a fost completat de Cătălin Măruţă: "Sunt prieteni de-ai ei care spun că e însărcinată".

Căsătoria celor doi a luat prin suprindere multe persoane, căci s-a desfăşurat departe de blitzurile paparazzilor.

De cealaltă parte, există un grup de prieteni apropiaţi Andreei Marin care susţin că aceasta este foarte puţin probabil să fie însărcinată, deşi îşi mai doreşte un frăţior sau o surioară pentru Violeta.

Devenită soţie de musulman, Andreea Marin va trebui să accepte şi să respecte tradiţiile religiei lui Tuncay.

Aşa cum Tuncay Ozturk a renunţat la ţara sa pentru a fi alături de Andreea, aşa şi ea se va supune regulilor musulmane. În perioada de Ramadan, el va merge zilnic la rugăciuni. În schimb, căsătoria la musulmani, deşi foarte importantă, se realizează într-un cadru intim şi nu este considerată act religios sau o taină bisericească, ci un act civil încheiat între soţ şi soţie.

"Visul meu este să fim o familie normală. Într-adevăr, îmi plac foarte tare copiii. Am cinci nepoţi de la cele două surori ale mele. Nu doar eu, ci toată lumea aşteaptă acum un bebeluş de la noi. Dacă vom fi binecuvântaţi cu un copil, îl voi primi cu toată dragostea mea. Am un sentiment puternic că voi fi tată", a declarat turcul Tuncay.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: