[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Concurs Mos Craciun
Author : Dey., Category : Anunţuri Forum, 11 Replyes, 2085 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
12-23-2013, 12:53 AM (This post was last modified: 12-23-2013, 12:54 AM by Dey..)
#1


Mos Craciun
nu uita pe nimeni . In acest an Mosul s-a decis sa ne faca o vizita . El calatoreste mult , si datorita acestui fapt nu a putut pierde prea mult timp la magazin .
Totusi, cu ocazia primei lui vizite aici s-a decis sa ne daruiasca niste cadouri:

- Un server cs 1.6 gazduit 30 de zile.
- O liceenta steam counter strike ( Counter-Strike 1.6 + Condition Zero )
- V.I.P pe forum !


Ce trebuie sa faceti ?

Îi scrieti lui Mos Craciun o scrisoare draguta pentru a-l impresiona. Dupa ce ati scris-o, o postati apasand reply si o trimiteti , cu titlul Mos Craciun.

Mos Craciun va alege cele mai originale scrisori, pe care le va rasplati cu daruri pe masura.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

vLD#
         
2,924
POSTS
422
THREADS
200
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.77[w]

Gamer1KClash of Clans Player8Y1K
12-23-2013, 02:59 AM (This post was last modified: 12-29-2013, 02:39 PM by Fantastic!.)
#2
Draga Mos Craciun, te astept cu drag la casa mea sa imi aduci cadouri ca intotdeauna, in acest an nu as mai dori un cadou foarte "scump" asi dori sa fie toata familia acasa alaturi de mine, sa se impece parinti mei :( si sa ma simnt si eu mai iubit.. Tu decizi daca vrei sa imi implinesti aceasta scrisoare, eu te astept ca intotdeauna cu ghietutele spalate si cremuite, dar pacat ca nu este zapada pe jos sa pot vedea si eu urmele de la saniuta ta. Astept cadoul tau cu mare drag chiar daca nu este ceea ce am cerut eu, tot primesc orice din partea ta pentru ca niciodata nu m-ai uitat. Cu drag Vladut pentru Mos Craciun.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fantastic! este șeful meu
         
5,200
POSTS
1,744
THREADS
670
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 37.64[w]

Elite AwardReporterX-Mas SnowflakeDonator Rank 3Easter Cake8YSuit MemberRich Member8YSuit Member5KElite AwardReindeer of X-MaxMinecraft PlayerReporterX-Mas Snowflake8YSuit MemberRich MemberRatClash of Clans PlayerCS:GO PlayerHalloween EventTreasure BoxX-Mas SnowflakeBlackhatSupremeGamerReporterX-Mas Red SocksDonator Rank 3Easter Cake1K5K
12-23-2013, 12:39 PM
#3
Dragă Moş Crăciun, îţi scriu această scrisoare fiindcă vreau să ştiu cum o mai duci. Eşti bine sănătos? Eşti pregătit pentru lunga călătorie pe care urmează să o faci peste 2 zile ? Eu sper că da, pentru că eu de abia aştept să ne întâlnim din nou anul acesta. Ştiu că ai să fii surprins de faptul că eu nu ţi-am mai scris de atâta vreme, din copilărie , dar spiritul Crăciunului există in inima mea , chiar dacă nu ți-am scris de mult timp.. Număr zilele până când ne vom revedea ..
Ştiu că sunt cam mare ca să-ți scriu, dar ştiu că tu mă asculți fără să mă judeci..dar eu voi crede in tine mereu , chiar dacă tu existi doar in basme , știu ca tu exiști in ceruri , si că ne veghezi an de an.. Am crescut , cred ca nu mai sunt acel baietel de 8-9 ani pe la care treceai doar să-i aduci câte o mașinuță , iar eu ma bucuram asa de tare incât săream in sus.. Acum știu că , dacă nu primesc cea ce doresc , inseamna ca părinții , nu-și permit , dar orice cadou mi-ai da , eu m-aș mulțumii , fiindcă , intenția Crăciunului e dorința de a dăruii , si gestul contează nu cadoul in sine..
Sper să ai o călătorie cât mai plăcută. Eu aș dorii de la tine un telefon nou , deoarece acesta e vechi , și este stricat , și mi-aș dorii un Samsung Galaxy SIII.. Sper să nu te superi ca iți cer un cadou scump , dar mi-l doresc foarte tare.. Să ştii că te aştept cu mare drag ca în fiecare an, cu bradul frumos împodobit cu globuri așa cum iți place ție..
Cu prăjiturile pe lânga brad si cu laptele cald ..
Dar am o intrebare care mă arde... De când am fost mititel...tot găsesc firmituri de prăjituri pe bărbuța tatei..Oare de ce ?
Lasă că nu contează , eu te aștept cu cel mai mare drag si cu voie bună.
Să știi ca te pup , si te imbrățișez ..
Cu drag Alex..
You are not allowed to view links. Register or Login to view.
TaZz! WtfCs
       
3,421
POSTS
420
THREADS
230
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 6.89[w]

1K
12-23-2013, 05:21 PM (This post was last modified: 12-23-2013, 05:22 PM by TaZ..)
#4
Draga Mosule,
Ce mai faci? Bine, sanatos?
Stiu ca nu am fost mereu un copil bun si ca uneori i-am facut pe mama si tata sa se simta rau dar voi incerca sa ma schimb, sa fiu mai bun si sa am un suflet curat de sarbatori. In acest an imi doresc de la tine sanatate pentru mine si familia mea. Pentru prietenii mei cer iubire, intelegere,sanatate si famililor multa pace si iubire. Te asteptu cu prajiturelele si cu lapticul langa brad si iti multumesc din suflet pentru tot.
Cu drag Alexandru.
“One day you’ll leave this world behind,
so live a life you will remember.” - Avicii. ◢ ◤
 
Wtfcs Community
         
21
POSTS
2,008
THREADS
390
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]

8Y
12-23-2013, 05:34 PM
#5
Draga Mosule,
Ce faci? Anul asta nu-ti cer multe, ca, cadouri eu am multe. Si mai zic asa, sa sti ca tot nu m-as supar de un grad mie mi-ai da. Si totusi, pe langa asta as vra sa-mi dai sanatate si bucurie in familia mea si tuturor prietenilor mei. Sub bradut ti-as fi pus carnetul de note, dar saracul e vai de el... Asa in schimb iti iti las un suc si niste prajiturele.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
rFF-Krampus
         
251
POSTS
52
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
12-24-2013, 12:41 PM
#6
Draga Moşule,
Stiu ca anul acesta nu prea am fost cuminte asa ca nu ma prea astept la cadouri si rot ceea ce-mi doresc de la tine este doar sa tii aceasta minunata comunitate in picioare.
Cu toate ca am trecut prin multe greutati si am facut greseli si timp liber nu prea am tot gasesc cumva cum sa intru pe forum pentru ca aici imi gasesc prietenii adica Fantastic care este ca si fratele meu deoarece ne intelegem foarte bine zic eu. Senzor tot asa ne-am cunoscut acum un an pe un server de cs ne-am imprietenit si destinul ne-a adus prietenia iar pe Wtfcs , Lolly m-i se pare o persoana foarte de treaba o fata cu care ai ce sa discuti nu ca celelalte. Skiroo si el este lafel foarte de treaba desi nu prea cred ca ma cunoaste si chiar as vrea sa ma imprietenesc cu el. Dey , pai cat despre dânsul , am cea mai buna parere desi la el pariez ca nu ma stie , este glumet este de treaba stie cand sa fie exigent. Este cel mai de treaba om . Tin minte ca prin primele mele zile pe forum am zis ceva(nu mai tin minte ce) si Dey mi-a zis la un moment dat ca de ce nu i tru mai des si i-am spus ca n-am prieteni , ei bine m-a facut in asa fel i cat sa fiu mai activ sa am prieteni si asa am ajuns la Fantastic. Mister poc si el este tot asa desi decat odata am vorbit.
Ei bine mosule aceasta scrisoare nu a fost pentru a castiga concursul ci pentru ca vreau sa intru in spiritul Craciunului alaturi de aceasta comunitate.
Deci cu alte cuvinte eu de Craciun imi doresc doar ca aceasta comunitate sa fie ce-a mai buna si mai cautata si sa ne intalnim si la Craciunul viitor cu totii. :)
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
^ Hyper Power ^
 
456
POSTS
46
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
12-24-2013, 01:57 PM (This post was last modified: 12-24-2013, 01:58 PM by Riptik..)
#7
Draga mosule! Prin intremediul acestei scrisori vreau sa iti spun ce mi-as dorii s-a imi aduci de Craciun. As dorii sa imi aduci o blonda tunata :]] , un sac de banii , multa sanatate , liniste sufeteasca .....si cam toate cele bune...
Cu drag
Bogdan
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
La Patrona
 
161
POSTS
41
THREADS
0
REPUTATION
Female
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
12-24-2013, 03:25 PM (This post was last modified: 12-24-2013, 03:26 PM by leaF.)
#8
Dragă Moş Crăciun, ştiu că nu am fost cea mai cuminte fetiţă din lume anul acesta, şi nici anul trecut.. şi nici acum 2 ani.. dar nu asta contează. Ştiu că sunt cum sunt, dar am o rugăminte la tine, şi sper că mi se va îndeplini. Ce vreau eu, sper că o cer toţi ceilalţi, pentru a putea ajunge cineva în viaţă. Nu costă mult, nu este mare, nu face zgomot,nu are nevoie de apă şi mâncare ca şi mine. Mai bine zis... nu este deloc. Ceea ce vreau eu este sănătate,sănătate pentru mine şi pentru toţi prietenii mei, pentru că sănătatea este baza unei fiinţe cu raţiune.

Mulţumesc, cu drag,
Denisa
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Junior
 
410
POSTS
51
THREADS
100
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.2[w]
12-24-2013, 03:31 PM
#9
Mos Craciun
Draga Mos Craciun, nu ne-am mai vazut de un an de zile si acum a venit momentul in care ne vom intalni.Abea astept sa te vad, te astept cu fursecuri multe, o sticla mare de lapte, si sa stam la povesti, sa iti cant colinde si sa iti arat cat de mult mi-ai lipsit!Tot ce imi doresc de anul acesta este doar prezenta ta! Nu am fost foarte cuminte, dar mi-am ajutat parintii cu tot ce am putut, am trecut prin momente foarte grele din cauza unor decese in familie si am fost foarte trist.Tot ce vreau de la tine este sa ma inveselesti cu prezenta ta.

Te astept cu mult drag si caldura la mine acasa!
DrogatU`
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Fondator WtfCs
             
5,980
POSTS
398
THREADS
3031
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 19[w]

Drunk MemberDrunk MemberGamer8Y1K5K
12-26-2013, 12:00 PM
#10
Cei 3 castigatori se vor anunta in 24 de ore.

Pana atunci: topic closed.
Link-uri utile:
Regulament Forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament Chatbox: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Lista atributii staff: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Tutoriale utile: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Topic inactivitate: You are not allowed to view links. Register or Login to view.


You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.



Forum Jump: