[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Prima echipa de fete din Romania !
Author : Fuhrer, Category : Stiri, 0 Replyes, 1262 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Nice One !
 
549
POSTS
265
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0[w]
06-09-2013, 10:24 AM
#1
Pe măsură ce jocul ia amploare și la noi în țară, apare și prima echipă de fete la CS:GO – neXtPlease! Female – care vor juca cot la cot cu băieții.

O parte din fete le-ați putut vedea și în sezoanele anterioare PGL la versiunea 1.6, iar momentan joacă în cupe internaționale ca ESL Female Gaming CS:GO și și-au anunțat prezența în următorul sezon ReC la Counter-Strike: Global Offensive.

Andreea Eliana ” ELYciousLy ” Olaru:

Quote:La baza echipei noastre stau cel puțin 3 elemente importante: seriozitatea, compatibilitatea dintre noi și antrenamentul. Ca fete cred că ne înțelegem și ne cunoaștem mult mai bine. Eu, Duduia și Diana ne știam deja de ceva vreme, avem diferite activități împreună în afara jocului, ceea ce reprezintă un avantaj.

Am pus baza echipei din luna ianuarie, însă nu am vrut să o anunțăm înainte să fim sigure că merge și că rămânem în această formulă (știm deja din experiența băieților ce înseamnă să schimbi o echipă de n ori).

Ne vom juca în următorul sezon PGL și în orice cupă, eveniment de fete.

Cine dorește, ne poate saluta la Turbohalle, unde vom fi prezente pentru a-i susține pe băieții de la neXtPlease!CS:GO.

Lineup neXtPlease! Female:
Andreea Diana “diaNa” Bojan
Cornelia “Duduia” Rada
Andreea Eliana “ELYciousLy” Olaru (sniper și ingame leader )
Julia “GiuLya” Balog
Andreea ” asteijk ” Dogaru
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: