[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






Noul Volan Logitech G29
Author : icsq, Category : Stiri, 0 Replyes, 1323 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
1
POSTS
1
THREADS
0
REPUTATION

WtfCs Coins: 0[w]
08-24-2015, 11:13 AM
#1
Fiind amandoi „testari” pasionati de curse si jocuri cat mai realiste, am ales ca joc preferat pentru acest G29 evident, jocul Live for Speed. Jocul ofera o realistica foarte variata si parerea noastra este sincera, nu se poate compara niciun alt joc, desi grafica LFS-ului este una din anii 2000, da, stim poate chiar mai veche… cand vine vorba de realistica masinii si cum simti masina pe sosea… atunci clar, LFS-ul este pe primul loc din punctul nostru de vedere. Testand in trecut si volanul G27, nu putem spune ca este o diferenta enorma, dar fineturile fac diferenta. G29 este putin mai silentios, bine hai sa spunem mai silentios, fata de G25 respectiv G27, volanul are o miscare corecta, este mult mai fin si mai exact decat precedentul G27.

[Image: Volan-Logitech-G29-de-ce-merita-sa-il-cumperi-3.png]

Pedalele au schimbare majora mai ales pedala de frana, noi am simtit-o mai bine ca la G27, devine mai tare la apasare ceea ce creeaza un plus, la fel si acceleratia, pare mai exacta. Desi ambreiajul si acceleratia sunt la fel, primesc un mare plus de la noi pentru exactiatea lor dar si tensiunea ca la pedala de frana, acceleratia de asemenea pe cat o apesi mai mult pe atat devine mai tensionata ceea ce creste foarte mult nivelul acestui volan, devenind mult mai real.



Sursa si continuarea articolului dar si de unde il puteti cumpara: You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Regulament forum: You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.

You are not allowed to view links. Register or Login to view.


Forum Jump: