[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie coL. # ViPeR@ si sTRES ThE KING *__
Author : Arhimede, Category : Reclamaţii Admini, 9 Replyes, 1501 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
11
POSTS
8
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.28[w]
02-14-2019, 07:31 PM
#1
Numele Vostru - Arhimede
Ip-ul vostru - You are not allowed to view links. Register or Login to view.
Numele Adminului -  coL. # ViPeR@ si sTRES ThE KING *__
Data & Ora - Data si Ora 16:30 14.02.2019
Motivul - era mapa de_kabul32 la ora 16:30 adminul coL. # ViPeR@ m-a bagat la spec si in acel moment mi-sa blocat cs-ul.. m-a scos de pe cs si am intarat iar pe svr si adminul coL. # ViPeR@ m-a bagat din nou la spec si a zis ca fac misto de el ca de ce am iesit de pe svr si eu nu am stit ca el m-a bagat la spec.. i-am explicat cu frumosul ca mi-sa blocat cs-ul.. si nu m-a crezut ca cica nu are cum fix cand te am bagat la spec eu. si i-am zis da-mi ban si am sa ca ai si tu dreptatea ta. si i-am zis ca o sa vorbesc cu Dey dupa ca poate o sa ma intelaga ca se poate intampla la oricine sa se imblocheze cs ul si sa te scoata.. dupa a aparut adminul sTRES ThE KING *__ era nu era pe svr cand m-a bagat adminul coL. # ViPeR@ si a inceput adminul sTRES ThE KING *__ sa imi zica ca de ce nu am dat wg si am iesit ca am facut nu stiu ce setari eu habar nu am ce setari as putea sa fac un cs.. si i-am zis frumos cum pot sa iau legatura cu Dey adminul sTRES ThE KING *__ "suna-l. sau du-te la el acasa" asa se raspunde la un player cand are nevoie de o informatie de la un admin?.. astept sa vad ce raspundeti toti admini.. sa vad daca mai pot sa intru pe svr sau nu. multumesc:)
Dovezi : - Screenshot/Demo - nici nu mi-a stat gandul sa fac screenshot..  dar erau playeri pe svr care pot confirma asta.


Messages In This Thread
Reclamatie coL. # ViPeR@ si sTRES ThE KING *__ - by Arhimede - 02-14-2019, 07:31 PM

Forum Jump: