[CAMPANIE STAFF]Cautam moderatori si designeri activi!
Welcome to WTFCS Community Forums!
Servere gaming la super-preturi! [HOSTING SERVICE]
-->






[REZOLVAT] Reclamatie coL. # ViPeR@ si sTRES ThE KING *__
Author : Arhimede, Category : Reclamaţii Admini, 9 Replyes, 1551 Views
EVALUATE THIS TOPIC
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1 Guest(s)
Incepator
 
11
POSTS
8
THREADS
0
REPUTATION
Male
Sex

WtfCs Coins: 0.28[w]
02-14-2019, 09:11 PM
#6
(02-14-2019, 08:37 PM)ViPeR@ Wrote: You are not allowed to view links. Register or Login to view.Arhimede cel mai suspect mi sa parut ..cand te am bagat spec de la jok...si ti am cerut wg ......Niciun rasp de la tn Da sau NU....Ai stat spec vreun 1 min ..a iesit si ai intrat dupa 2 min ....Eu ce sa inteleg din asta?Posibil sa fii avut cv...s iesit si ti lai dezactivat....Exista posibilitatea ca ti sa blocat cs.....Tu daca ai fii in locul pe ca adminii iti garantez ca tot la fel te candeai .......Eu nu am zis 100 la 100 ai avut cv....Ca altfel iti dadeam ban...
Si cel mai uimit mi se mare cam mare schimbare asa de o data cu cv timp in urma jucai mai slabut........Eu de 2 sapt joc cate 12 ore ,si cam cunosc fiecare player mai vechi cum joaca,si ma cam uimeste schimbarea lor la unii playeri ....Si mi se pare cv normal sa verific ...
Ast parerea lu Dey akum !!

Vipera daca era sa am cod mai vazut ai stat pe mine mergeam tot timpul pe shift ce rost mai avea daca aveam cod sa merg pe shift? ma pot pune in starea ta de admin dar trebuie sa ne gandim si la alte posibiitati.. nu mereu e ca adminul.. si plus de cate ori am fost verificat am dat totul nu m am ascuns ai vazut si tu cand descarcam un cs nou iti dadeam wg ca sa vezi daca e ok sa joc daca are ceva. si plus stau tot timpul pe ts cu cine am stat am zis si acolo ca mi-se blocheaza cs ul ma scoate, adica ce rost avea sa mint? nu castig nimic.. si eu la fel astept parerea lui Dey.


Messages In This Thread
RE: Reclamatie coL. # ViPeR@ si sTRES ThE KING *__ - by Arhimede - 02-14-2019, 09:11 PM

Forum Jump: